Panasonic KIT-NZ35-YKE Nordic Etherea Inverteres Split klíma Zoom
Raktáron 1 db
Panasonic KIT-NZ35-YKE Nordic Etherea Inverteres Split klíma
  • Hűtő teljesítmény
    3,5 kW
  • Fűtő teljesítmény
    4,0 kW
  • Helyiség méret
    29 - 45 m2
  • Energiaosztály hűtés A++
  • Energiaosztály fűtés A++
  • Helyiség méret
    29 - 45 m2
  • Fűtés
    -25 ℃ -ig
  • WIFI
  • Garancia
    3+2 év
Válassza ki a vásárlás módját!
Átvételi módok
Személyesen: A berendezés érdi raktárunkban azonnal átvehető munkanapokon 9 és 17 óra között.
Kiszállítás: A berendezést Magyarország egész területén futárszolgálattal házhozszállítjuk.
Kérdése van?
Hívja tanácsadóinkat!
Help desk
Vitai Roland
Tanácsadó, értékesítő
Help desk
Varga Anikó
Tanácsadó, értékesítő
Varga Dániel
Vida Róbert
Klíma szerelés
A Panasonic KIT-NZ35-YKE általános szerelési információi:
SZERELÉSI INFORMÁCIÓK:
- kiszállás
- készülék helyszínre szállítása
- szereléshez szükséges anyagköltség 3 méteres csőszakaszig kábelcsatornázás nélkül (vegytiszta hűtőközeg csövek, szigetelés, kábelek, kondenzvíz cső, 450 mm-es kültéri tartókonzol, rögzítő elemek)
- beüzemelési jegyzőkönyv (garanciajegy) kitöltése és érvényesítése
- takarítás
FALBA VÉSETT KIVITELEZÉS:
Előcsövezés díja:
NEM ÁLTALUNK, DE SZAKSZERŰEN ELŐCSÖVEZETT KIÁLLÁSOKRA TÖRTÉNŐ TELEPÍTÉS:
HIBÁS, ELAVULT KÉSZÜLÉK LESZERELÉSE:
KARBANTARTÁS:
Termék tulajdonságok
A Panasonic KIT-NZ35-YKE Nordic Etherea Inverteres Split klíma fontos tulajdonságai:
  • Kivitel : Oldalfali inverteres klíma
  • Szállítási infó : Raktáron!
  • Helyiség méret : 29 - 45 m2
  • Fűtő teljesítmény : 4,0 (0,85-7,4) kW
  • Hűtő teljesítmény : 3,5 (0,85-4,0) kW
  • Felhasználás : Családiház, Lakás
  • SEER : 8,0
  • SCOP : 5,0
  • 5 év kompresszorgarancia
  • A fedőlap hozzáférhetősége karbantartás esetén
  • Auto üzemmód (Inverter)
  • Autokomfort
  • Automatikus újraindítás
  • Csak hűtés akár -10°C-os hőmérséklet mellett
  • Egyéni légáramlás-beállítás
  • Egyszerű automata kapcsolórendszer
  • Egyszerű vezérlés BMS rendszerrel
  • Fűtés akár -15 °C-os hőmérséklet mellett
  • Hosszú vezetékek
  • Internet Control
  • Inverter Plusz rendszer
  • Kivételesen hatékony (hűtés)
  • LCD kijelzős vezeték nélküli távirányító
  • Levehető, mosható előlap
  • Nagy teljesítményű üzemmód
  • Öndiagnosztikai funkció
  • Szagtalanító funkció
  • Szupercsendes üzemmód
  • Valós idejű óra dupla működésidőzítővel
  • „Hot Start” üzemmód
  • „Mild Dry” hűtés
  • „Soft dry” üzemmód
Garancia
A Panasonic KIT-NZ35-YKE garancia feltételei:
Garanciális feltételek:
A jótállási jegy üzembe helyezési rovatának megfelelő kitöltése.
Évenként minimum egyszeri számlával igazolt karbantartás.
Rendeltetésszerű használat.
Amennyiben a fenti feltételek bármelyike nem teljesül, a garancia elvész!
Nem garanciális meghibásodások:
Szakszerűtlen telepítés.
Kezelési útmutatótól eltérő, nem rendeltetésszerű használat.
Elemi kár, vagy egyéb külső behatásokból adódó sérülések, meghibásodások.
Gyártó által nem jóváhagyott átalakítás, idegen beavatkozás.
Feszültségingadozásból adódó meghibásodások.
Vélemények / Fórum
Írja le saját véleményét
Ön éppen véleményezi: Panasonic KIT-NZ35-YKE Nordic Etherea Inverteres Split klíma
  • Reload captcha
Települések
Tulajdonságok részletesen
„Mild Dry” hűtés
Szagtalanító funkció
Levehető, mosható előlap
Inverter Plusz rendszer
Kivételesen hatékony (hűtés)
Autokomfort
Szupercsendes üzemmód
A légkondicionáló kizárólag hűtő üzemmódban akár -10 °C külső hőmérséklet esetén is működik.
A légkondicionáló hőszivattyú üzemmódban akár -15 °C külső hőmérséklet esetén is működik.